‘AND JUST LIKE THAT… THE DOCUMENTARY’

Yaşam Tarzı

Bu yıl gerçekten de ‘Sex and the City’ hayranlarının senesi! Önce ‘And Just Like That…’ serisi, sonra özel Carrie Bradshaw Fendi Baguette çantası ve şimdi de bir belgesel. ‘And Just Like That’ serisinin sahne arkasındaki sürecini bizimle buluşturmaya hazırlanan HBO Max, serinin sezon finalinin ardından yeni uyarlama fikrinin nasıl geliştiğini anlatacak.

Fabien Constant tarafından yönetilen ve Sarah Jessica Parker, Alison Benson, Lydia Tenaglia ve Chris Collins tarafından yapımı üstlenilen yeni belgeselde birçok röportaj ve sahne arkası görüntü var. Parker, Cynthia Nixon ve Kristin Davis’in yanı sıra serinin senaristlerinden, kostüm tasarımcılarından, yapımcılarından ve set ekibinden de röportaj kesitleri göreceğiz.

Belgeselin ilk fragmanı 31 Ocak’ta paylaşılırken, set ekibi ve oyuncuların Charlotte’un dizideki serüvenini konuşurken gördük. “23 sene sonra bile, heyecanlıyım, korkuyorum ama heyecanlıyım” diyen Parker’ın yapımını üstlendiği ‘And Just Like That… The Documentary’ belgeseli 3 Şubat’ta HBO Max üzerinden vizyona girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.