YENİ BALENCIAGA KAMPANYASININ YILDIZI KIM KARDASHIAN!

Yaşam Tarzı

Balenciaga’nın devam eden kampanyasının ikinci bölümü fotoğrafçı Stef Mitchell tarafından çekildi. Sezon boyunca piyasaya sürülecek birkaç aşamadan oluşan dizi, markanın arkadaşlarını yaşadıkları ve çalıştıkları yerleri gösteriyor.

Yeni kampanyada başrollerinde Kim Kardashian, Isabelle Huppert ve evin diğer arkadaşlarının yer aldığı fotoğraflar yayınladı.

Kim Kardashian, Calabasas’taki evinde görüntülendi. Isabelle Huppert, Paris’teki evinde; model Tommy Blue ve model Marie-Agnès Diene ise sanatçı stüdyosunda çekildi. Justin Bieber en sevdiği Los Angeles stüdyosunda fotoğraflandı. Hepsi Balenciaga’nın ruhunu temsil eden hazır giyim ve aksesuarlarla donatıldı.


Hepsi, Balenciaga’nın imza silüetlerini ve ikonik Hourglass çanta stilleri, Le Cagole çantalar ve çizmeler gibi parçalarını temsil eden hazır giyim ve aksesuarlarla donatılmış; Triple S, Track ve Defender spor ayakkabı; Pantaleggings ve Falkon Body; Twisted ve Hourglass terziliği; keskin küpeleri; ve büyük boy tişörtler ve kapüşonlular gibi gündelik kıyafetler. Yeni klasikler arasında Bistro, Lady ve Jumbo Bez çantalar; streç diz pantolonu; ve Bat, Stretch ve Wrap güneş gözlükleri yer alıyor.

Paris’in göbeğindeki Théâtre de la Ville’den başlayarak dünyaca ünlü cephelerde geniş ölçekte yer alan kampanya, mevsimden mevsime devam eden ve zamansızlaşan ürünlere odaklanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.