Gigi Hadid’in son hali ‘Adını Feriha Koydum’daki o isme benzetildi

Yaşam Tarzı

İlk çocuğunu kucağına olan dünyaca ünlü model Gigi Hadid’in son hali gündem oldu. ‘Adını Feriha Koydum’ dizisindeki Cansu’ya benzetilen model Gigi Hadid, son haliyle balkonda objektiflere takıldı.

Özel yaşamıyla sık sık gündeme gelen Gigi Hadid, büyük bir kitle tarafından oldukça merak ediliyor. Son dönemde Zayn Malik ve annesi arasında yaşanan gerginlikler üzerine Malik ile yollarını ayıran Hadid’in yakın kaynakları, “Gigi, olup bitenler yüzünden şok geçirdi ve çok üzgün ama Zayn’ın pişman olduğuna inanıyor” demişti.

KAŞLARINI BEYAZLATTI

Gigi Hadid son olarak balkonda objektiflere takıldı. Dünyanın en çok kazanan modellerinden Hadid, son haliyle görenleri şaşırttı. Yüzündeki değişiklik dikkat çeken Gigi’nin, moda adına kaşlarını beyazlattığı öğrenildi. Güzel modelin son hali beğenilmedi ve sosyal medyada çok sayıda yorum aldı.

Hadid bir dönem reyting rekorları kıran ‘Adını Feriha Koydum’ disindeki Cansu’ya benzetilmişti. Ünlü modelin son hali Twitter’da yine gündem oldu. Sosyal medya kullanıcıları, “Gigi Hadid mi ? Adını Feriha koydum Cansu bu” şeklinde yorumlar yaptı.

Adını Feriha Koydum dizisinde rol alan Sedef Şahin, son dönemlerde fazla kilolarından kurtularak farklı bir görünüme sahip olsa da, akıllarda Cansu karakteri ile yer etmiş durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.