ZENDAYA’NIN YENİ SAÇ STİLİ

Yaşam Tarzı

Gerçekten biraz yorulduk… Zendaya’nın her yerde bir moda ikonu olması, kırmızı halı stilleri, yetişemiyoruz! Ama yanlış anlamayın hepsine bayılıyoruz. Zendaya tepeden tırnağa bir stil ikonu desek yalan olmaz. Özellikle saçlarına gelince Zendaya radikal değişimlerden çekinmeyen biri. ‘Euphoria’ serisindeki Rue karakteri için upuzun koyu kahve kıvırcık saçlarını sürdüren Zendaya, 2022’de bambaşka stiller ile karşımıza çıkmıştı. Valentino kampanyasında Rapunzel’i andıran Zendaya, NAACP Image Ödülleri’nde ise düz ve omuz boyu saçları ile boy göstermişti.

Zendaya’nın Instagram Hikayesi (@zendaya)

27 Şubat’ta yayınlanan üzücü ‘Euphoria’ ikinci sezon finalinin ardından, Zendaya yeni saç stili ile bizi neşelendirmeye hazır! Günlük Instagram gezintimiz sırasında karşımıza çıkan Zendaya, Instagram hikayesinden yeni saçlarını görücüye çıkardı. Arabasından bir video paylaşan Zendaya’nın kıvırcık, omuz boyundaki saçları gözümüzden kaçmadı.

Pek de şaşırtıcı gelmemiş olabilir! Ama hızlı geçen videoya dikkatli baktıysanız Zendaya’nın artık sarışın olduğunu fark etmişsinizdir! Alıştığımız koyu kahverengi saçlarına veda eden Zendaya, bal sarısı saçları ile içimizi ısıttı! Bu yeni saç rengini kırmızı halıda da uyumlu kıyafetler görmek için sabırsızlanıyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.